Zelený Eintopf v Liberci

Pro třetí a (bohužel) poslední setkání naší pracovní skupinky jsme si vybrali Liberec. Po vzrušující a intenzivní cestě vlakem německého osazenstva Anneke a Johanny a krátkém a bezbolestném příjezdu Češek Evy a Karolíny jsme se setkaly v našem útulném Airbnb na okraji Liberce.

Ještě večer jsme vytvořily a cenami naplnily balíčky pro výherce a výherkyně naší výzvy, abychom je mohly co nejdříve odeslat. Na tomto místě bychom ještě jednou rády vyjádřily vřelé díky všem účastníkům a účastnicím naší výzvy – moc nás to bavilo! Především také následné zasílání cen, přirozeně.

Již v brzkých ranních hodinách sobotního dne nás navštívil Radek – šikovný kameraman, který s námi natočil naše závěrečné video. To nám zabralo celou sobotu, kterou jsme zakončily příjemným večerem v Dobré čajovně, kde jsme oslavily tento velmi produktivní den. Vzhledem k dlouhé cestě, která německé účastnice čekala, nastal již v neděli dopoledne čas na rozloučenou. I přes tak krátký čas, který jsme měly k dispozici, jsme jej využily znamenitě. Už teď jsme zvědavé, jak se vám bude líbit naše prezentace projektu na závěrečné prezentaci.

Ohromné poděkování putuje Radkovi za jeho profesionální služby a nesmírné nadšení pro svůj koníček, kterým nás celou sobotu provázel!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.