Závěrečná prezentace Fóra mládeže 2012/13

Srdečně vás zveme na závěrečnou prezentaci sedmého funkčního období Česko-německého fóra mládeže, která se uskuteční v pátek 13. září 2013 od 11.00 hod. v prostorách Collegia Bohemica v Ústí nad Labem.

Od loňského září vzniklo pět zajímavých projektů, které se chopily zastřešujícího tématu „Udržitelný rozvoj – udržitelná Evropa“ nejrůznějšími způsoby. Někteří z nás se zabývali hospodářskou budoucností Evropy, jiní alternativním životním stylem, jiní si pokládali otázku evropanství… Během „Trhu projektů“ budete mít příležitost seznámit se podrobně se všemi pěti projekty.

I do následující diskuse se pak bude promítat letošní zastřešující téma „Udržitelný rozvoj – udržitelná Evropa“. Hosté z různých, nejen česko-německých, institucí budou debatovat s publikem o udržitelném rozvoji česko-německých vztahů – především o tom, jak zapojit mladé lidi více do mezinárodní spolupráce.

Bude pro vás připraveno i malé občerstvení.

Informujte prosím naše koordinátory Aničku a Jana o vaší účasti: jufo.koordination@gmail.com. Neváhejte se na ně obrátit i s jakýmikoliv dotazy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.