Raušch Bude připravuje koncert na Německém velvyslanectví

Naše schůzka byla zahájena v pátek večeří a projednáním prvních plánů na nadcházející víkend. Další ráno začalo hudebně, kdy jsme hledaly nové umělce pro naší facebookovou stránku, hlasovaly jsme pro ně a následně je oslovovaly s nabídkou spolupráce. Poté jsme se bavily o našem koncertu 21. 6. 2018 na Německém velvyslanectví v Praze, kam jsme pozvali německou a českou kapelu.

V době oběda k nám přišel náš mentor Jan Vařák, se kterým jsme probraly současný stav projektu. Pak jsme se s Janem bavili o koncertu na velvyslanectví a přemýšleli jsme o tom, jak zjednodušit / urychlit naši komunikaci. Od jednoho koncertu jsme se přesunuli k druhému, který se bude konat v říjnu. Zeptaly jsme se Jana, zda nemá dobré kontakty, které bychom mohly využít při organizaci koncertu. Dále jsme také řešily potenciální místo konání koncertu.

Večer jsme navštívili dvě vybraná místa v Praze, kde jsme se ptaly na to, zda je koncert možný, jaké náklady nás čekají, atd. V neděli ráno jsme se pustily do propagačních materiálů a objednaly jsme letáky. Kromě toho měl být vytvořen banner a samolepky, ale došlo k problémům s nahráváním souborů. Neděle poledne první z nás vyrazily domů a bylo na čase se rozloučit se skupinou, s krásným a velkým bytem a s Prahou.

Výsledky setkání: Na našich stránkách kromě kapel budeme přidávat tipy na koncerty. Dále jsme předběžně vybraly místo a kapely pro koncert v Praze. Byly objednány propagační materiály.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.