Hedvika Dobrozemská

Hedvika

Věk 23
Pracovní skupina Kulturšok?!
Studium Univerzita ve Vídni, právnická fakulta a fakulta sociologie
Kde jsem doma?
Já mám vlastně dva domovy. Ostravu, kde mám rodiče, kamarády z dětství, přítele a kocoura. A Vídeň, kde studuji a trávím zde většinu času (kromě prázdnin).
Obě města jsou pro mě domovem, jelikož Ostrava pro mě znamená plno nostalgických vzpomínek, strávila jsem zde dětství a část puberty. Ve Vídni mám naproti tomu pocit svobody. Někdy mám pocit, že nemám domov nikde. To hlavně, když neustále nemohu najít nějaké věci (které jsem si samozřejme zapoměla v druhém státě), či když neustále cestuji z místa na místo. A jindy, že naopak mám krásné domovy dva. 🙂
Jsem ve fóru mládeže, protože…
jsem zvědavá. Fórum mládeže mě zaujalo, na první pohled. Myslím si, že je to skvělá příležitost se něco užitečného naučit, vypilovat si němčinu, mít zkušenost s plánováním a uskutečnění mezinárodního projektu.
Moje oblíbené slovo v němčině Oachkatzlschwoaf
Prostřednictvím našeho projektu… chci poznat nové lidi, vzdělávat se, procestovat různá česká a německá města, získat zkušenosti, zlepšit se v práci v týmu a projektmanagmentu, zažít srandu a nepřestávající smích. Mít kopu nových zážitků, videí a fotek (velmi ráda fotím…mám „inverzní fotografickou paměť…aneb, co si nevyfotím, to zapomenu 😀 )